2014 posterová cena za mimořádný vědecký výsledek v oblasti výzkumu volných radikálů

Kolektiv autorů Doc. PharmDr. Přemysl Mladěnka, Ph.D.; PharmDr. Tomáš Filipský, Ph.D.; Mgr. Michal Říha; Ing. Jaroslava Vávrová, Ph.D.; PharmDr. Magdalena Holečková, Prof. MUDr. Vladimír Palička, CSc., Dr.h.c. & Prof. MUDr. Radomír Hrdina, CSc. získal cenu pro mimořádný vědecký výsledek v oblasti výzkumu volných radikálů za příspěvek „The relationship of oxidative stress markers and parameters of myocardial function in a rat model of cardiotoxicity“ na setkání evropské sekce Společnosti pro výzkum volných radikálů (Society of Free Radical Research)

První autor při prezetaci posteru Získané ocenění
První autor s cenou a posterem  Úspěšná skupina, která prezentovala na této konferenci 4 posterová sdělení, z nichž dvě byly oceněny cenou.

Tisková zpráva na fakultních stránkách.

© Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Akademika Heyrovského 1203, 500 03 Hradec Králové, Česká republika